• 72,000 bölmektedir KOMSHINE KF-52 Optik Fiber Cleaver Fiber Optik Fusion Splicer Orientek T37 ile kullanılan, Komshine GX36
  • 72,000 bölmektedir KOMSHINE KF-52 Optik Fiber Cleaver Fiber Optik Fusion Splicer Orientek T37 ile kullanılan, Komshine GX36
  • 72,000 bölmektedir KOMSHINE KF-52 Optik Fiber Cleaver Fiber Optik Fusion Splicer Orientek T37 ile kullanılan, Komshine GX36
  • 72,000 bölmektedir KOMSHINE KF-52 Optik Fiber Cleaver Fiber Optik Fusion Splicer Orientek T37 ile kullanılan, Komshine GX36
  • 72,000 bölmektedir KOMSHINE KF-52 Optik Fiber Cleaver Fiber Optik Fusion Splicer Orientek T37 ile kullanılan, Komshine GX36
  • 72,000 bölmektedir KOMSHINE KF-52 Optik Fiber Cleaver Fiber Optik Fusion Splicer Orientek T37 ile kullanılan, Komshine GX36

72,000 bölmektedir KOMSHINE KF-52 Optik Fiber Cleaver Fiber Optik Fusion Splicer Orientek T37 ile kullanılan, Komshine GX36

Stokta var
SKU w183
  • ₺698.50

KomShine Fiber Optik OTDR EXFO eşit MAX-715B, JDSU MTS-2000, MTS-4000, YOKOGAWA AQ7275 OTDR Fiyat ORIJINAL KOMSHINE KF-52 Fiber Optik Cleaver Yerleşik Hurda Catcher/Fiber Atık Kutusu
* yüksek Hassasiyetli *
* tipik Cleave Açısı: 0.5 Derece *
* bıçak Ömrü: 48,000 bölmektedir *
açıklama :
KFC-33 serisi tanıtımı ile, Orientek şimdi tek lif için nihai aracı vardır.
sağlam bir yüksek kaliteli platformu üzerine inşa, the KFC-33 fusion ekleme ile kullanım için idealdir veya diğer hassas uygulamalar, esneklik ve performans için yeni bir standart ayarı.
The T30C mevcuttur ile bir tek fiber adaptörü için 250 ila 900 mikron kaplanmış tek lifler. bu basit bir operasyon kaldırmak veya yüklemek için kullanıcı için tek fiber adaptörü ve kitle ve tek lif arasında alternatif.
olabilir isteğe bağlı bir fiber hurda toplayıcı yarma kaynaklanan gevşek artıkları korumaya yardımcı olmak için yüklü. hurda toplayıcı hurda kapmak ve saklamak otomatik olarak çalışır lifler cleaver en kapak olarak aşağıdaki tamamlanmış cleave yükseltilir.
özelliği: Tek Lif için kullanılan bir Otomatik Anvil Bırak kullanır için Daha Az Gerekli Adımlar ve Iyi Cleave Consistenc. Çift Liflerin Puanlama önler. Üstün Blade Yükseklik ve Dönme Ayarı vardır. Otomatik Fiber Hurda Koleksiyonu Ile kullanılabilir. Minimal Adımları Ile Çalıştırılabilir
Ürünleri tavsiye:
kurşun Zamanı : stok mevcut, ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde yollayabilirsiniz.
garanti Süresi: 1 yıl.
vergi kurtarmak beyanı : gerekirse, biz de sizin için fatura üzerinde düşük değer beyan yardımcı ülkenizde düşük vergi ödemek için. değil tüm tedarikçiler bu yapabilirsiniz, ve çalıştırmak için ekstra 3 iş günü hakkında alacak
Garanti:
1. if herhangi bir küçük sorun gelir: asap lütfen bize ulaşın. online size verecek destekler: Telefon
çağrı, e-posta ve Video Öğretici. ve express tarafından size yedek parçaları.
2. If büyük sorunu makinesi ile geliyor: biz istiyoruz tamir için bize geri gönderebilirsiniz. ve sonra bunu göndermek
size geri. biz size yeni bir göndereceğiz makinesi kırık makine düzeltmek yapamıyorsanız.
Garanti dışında:
alıcı ihtiyacınız varsa parçaları, satıcı söz bunu teklif sadece masada temel maliyet.
önerisi:
şiddetle satın almayın onlar gibi bir düşük fiyat ile makineler genellikle size veremem kalite
güvencesi ve normal garanti

  • Marka Adı: komshine
  • Model Numarası: KF-52 Fiber Cleaver
  • Cladding Diameter:
  • Coating Diameter:
  • Cleave Angle:
  • Warranty:
  • Blade Life Time:

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 15cm x 15cm x 12cm (5.91in x 5.91in x 4.72in)

İlgili ürünler

Ücretsiz Kargo 5 adet/grup SC-FC OM3 10G 3 Metre 2mm Dubleks Multimode 50/125um PVC SC FC Fiber Optik Patch Kablosu

ücretsiz Kargo 5 adet/grup SC-FC OM3 10G 3 Metre Dubleks Multimode 50/125um PVC SC FC Fiber optik Patch Cord özellikleri: --- düşük ekleme ve geri yansıma kaybı --- iyi exchangeability --- iyi dayanıklılık --- yüksek sıcaklık kararlılığı

  • ₺300.84

GUYANG GY1130 46-870 MHz CATV sinyal Seviyesi Ölçer 256QAM (ILERI SPEKTRUM, spektrum dönmek)

GY1130/1130DQ bir taşınabilir sinyal seviyesi ölçer CATV için tasarlanmış güçlü bir cihazdır mühendisleri ve yöneticileri. verilerin doğruluğu RF sinyal işleme sistemi tarafından garanti edilmektedir ve MCU teknolojisi. yani bu cihaz ölçebilirsiniz

  • ₺2 031.03
  • ₺2 256.70

Yüksek Hassas Fiber Cleaver Fiber Optik Kesme Bıçağı Fiber Cleaver Fiber Kesici

Fiber Cleaver Fiber Optik Kesme Bıçağı Fiber Optik Cleaver Yüksek Hassasiyetli Cleaver Fiber Kesici özellikler Bıçak Vücut Yüzeyi Aşınma Malzemesi ile Tedavi Edilir, Kolay Çizik değil. dört Ultra-Yüksek Ribaund Katsayısı Elyaf Mat (Uluslararası

  • ₺537.31

3 m LC-ST Multi-mode OM3 Fiber Kanal Kablo Çoklu Dubleks Fiber Optik Atlamacı Yama Kablosu

ürün Modeli : LC/pc-ST/PC, dubleks MM 50/125 PVC 3.0mm, 3 M Fiber patch kablosu ürün Açıklaması : Fiber optik patch cord fiber optik en yaygın olarak kullanılan bileşenlerinden biridir ağ. LC-ST Dubleks Çok modlu fiber optik patch kablosu PVC

  • ₺284.72

10 adet SC/APC-sc/APC G657A2 PVC 3.0mm Beyaz 2 m Fiber Optik Patchcord/Jumper

1 Açıklama Fiber optik patch kablosu ve pigtail ST gibi konnektörleri farklı tipleri ile bağlayabilirsiniz, FC, SC, LC veya MU. yüksek kaliteli seramik yüksük ile, iyi uygunluk ve düşük Ekleme Kaybı vardır. ve bu yaygın Telekomünikasyon Ağları,

  • ₺150.45

20 ADET/GRUP Ftth soğuk sıkma aracı kiti kaplı tel kablo soyma sıyırma pensesi olduğunu olabilir kırık fiber kaplı tel iğne

ürün Adı: kaplı tel kablo sıyırma Metal kaplı tel sıyırma olduğunu kaplı tel fiber optik Fiber Stripper sıyırma mezun. İpuçları: nedeniyle sayısız piyasalar kaplı tel kablo üreticileri, üretim süreci de farklıdır. küçük bir parçası olacak

  • ₺483.58

10 In 1 FC-6S ile Fiber Optik FTTH Aracı Kiti Fiber Cleaver ve Optik Güç Ölçer 10 Mw Görsel Hata bulucu

10 1 fiber optik FTTH araç kiti fc-6s fiber cleaver ve optik güç metre 10mW görsel hata bulucu 1 x optik güç metre 1 x 10mW görsel hata bulucu 1 x fiber cleaver fc-6s 1 x Clauss fiber optik striptizci/model: cfs-2 1 x fiber optik sıyırma

  • ₺372.84

ZHWCOMM 1 pair HTB-GM-03 10/100/1000 M lif alıcı SC Liman 20 KM Hızlı Ethernet Medya Dönüştürücü

ZHWCOMM 1 pair HTB-GM-03 10/100/1000 M lif alıcı SC Liman 20 KM Hızlı Ethernet Medya Dönüştürücü açıklama netLINK Serisi Gigabit Fiber Dönüştürücü arasında Optik-Elektrik Ethernet sinyallerini dönüştürebilirsiniz 10/100/1000 M UTP arayüzü

  • ₺150.45

SFP-OC48-LR2 original module

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

  • ₺2 526.00

Orijinal COPAL 10 K JP-30B 6mm X 27mm

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

  • ₺225.67

JW3116 Yüksek Kalite 1310/1550nm El Fiber Optik Işık Kaynağı

Jw3116 kaliteli 1310/1550nm el fiber optik ışık kaynağı Mağazamıza hoşgeldiniz Hedefimiz: Yüksek kalite, en iyi hizmeti, hızlı yanıt Karşılama Çin pazarına, yönlendirebilirsiniz çin malları satın. Ben memnunum ilgileniyorsanız ürün,

  • ₺779.10

10 parça Yeni J4859A SFP optik modülü 1000Base-LX SFP, SMF, 1310nm, 10 KM

SFP Modülü/Fiber Optik Modülü yeni DHL/EMS Ücretsiz Kargo J4859A Uyumlu 1000BASE-LX SFP optik modül ağ cihazı J4859A SFP Modülü SMF 1000Base-LX, 1310nm 10 km LC Konnektörü miktar: 10 adet/grup ücretsiz Kargo EMS veya DHL Express Tarafından

  • ₺1 880.59